PEDAGOG

Pedagoga gitmek için çocuğunuzun bir sorun yaşaması gerekmiyor. Bebeğinizi pedagog rehberliğinde bilinçli bir şekilde büyüterek ilerde oluşabilecek sorunların önlemiş olursunuz. Günümüzde pedagoga git..

PSİKOLOG

Psikolojik rahatsızlıklarla veya yaşamın herhangi bir evresinde yaşadığımız sıkıntılarla kendi kendimize başa çıkamıyor olabiliriz…Nasıl fiziksel bir sıkıntı yaşadığımızda doktora başvuruyorsak, psiko..

DİL VE KONUŞMA TERAPİSİ

Dil gelişiminde bir aksaklık olup olmadığı yönündeki ilk belirtiler, çocukta konuşma davranışının ortaya çıkması ile başlamaktadır. Bu ise, ancak 12-18 ay dolaylarında olmaktadır. Bu yüzden aileler 12..

ANLAYARAK HIZLI OKUMA EĞİTİMİ

Hızlı okuma, adından da anlaşıldığı gibi, normalden daha kısa sürede daha çok şey okuyabilmek, daha iyi anlamak amacıyla yapılan bir okuma tekniğidir...

AİLE VE ÇİFT TERAPİSİ

Çift terapisi, çiftlerin kendi başlarına etkili bir şekilde baş edemediği sorunları, çatışmaları çözmek ve ilişki kalitesini arttırmak  için başvurulan bir araçtır...

DİKKAT GELİŞTİRME AKADEMİSİ

Dikkat eksikliği; dikkati belli bir noktaya toplayamama, dağınıklık, unutkanlık, eşyaları kaybetme, dikkatsizce hatalar yapma gibi belirtilerle kendini gösterir. Ancak dikkat eksikliği belirtilerinin,..