BALIKESİR ANLAYARAK HIZLI OKUMA EĞİTİMİ

BALIKESİR ANLAYARAK HIZLI OKUMA EĞİTİMİ

Hızlı okuma becerisine sahip olup olmamak konusunda kararsız mısınız? Psikodem ile hızlı okumanın faydaları neler öğrendikten sonra kararsızlığınızı yenebilirsiniz.

Bilginin ve zamanın önemli olduğu çağımızda okumaya büyük zaman ayırırız. Psikodem Anlayarak Hızlı Okuma Eğitimi sayesinde ortalama bir kitabı 2-3 saatte bitirebilir, yavaş okuyucudan daha çok anlayabilirsiniz.

AYT ve TYT'ye giren bir öğrenci iki sınavda da toplamda 280 soru çözmektedir. Bu süre öğrencilere çoğu zaman yetmezken Hızlı Okuma Eğitimi ile birlikte sınav başına 40-45 dakika süre artırmak mümkündür.

YGS'de çıkan soruların sözcük sayıları her sene artmaktadır. YGS 2010'da 3492, 2011'de 3795 ve 2012'de 4360 sözcük çıkmıştır. Bu sınav sistemi değişip yerini AYT ve TYT bıraktı. Fakat her geçen yıl sınavlarda çıkan kelime sayısı yeni nesil sorular ile daha da artmıştır. Sınavlarda her sene artan kelime sayısı süreyi ekonomik kullanmayı da zorunlu kılmaktadır.

Sınav Odaklı Eğitim metodumuz sayesinde AYT, TYT,  LGS, ALES ve KPSS gibi sınavlarda süre arttırabilirsiniz.

Psikodem Anlayarak Hızlı Okuma eğitimi sayesinde konsantrasyonunuz artar; düşünme, anlama ve algılama gibi zihinsel becerileriniz gelişir.

Okumayı monotonluktan çıkarıp zevkli bir hale getirebilir, kısa sürede daha çok okuyup anlayabilirsiniz.

Detaylı bilgi için;

0266 249 73 63 - 0533 313 99 94